Golden Dragon

forum gildii Golden Dragon


#1 2010-09-16 23:12:43

Idarion1991

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 4
Punktów :   

Zasady RPG

Jak sama nazwa działu wskazuje bedą się tu odbywać sesje RPG (Role-playing game) jeśli ktoś chce pozgłębiać temat odsyłam tutaj http://pl.wikipedia.org/wiki/Gra_fabularna . Przybliżę tu ogólne zasady którymi rządzić się będzie to RPG:

1. Realia średniowieczne(miecze, topory itp. żadnych bazuk, pistoletów i tak dalej... papierosów też nie )... sądzę że fajnie byłoby być oryginalnym wiec gra nie będzie w świecie Wiedźmina.

2. 3 rasy do wybory : Człowiek, Elf, Krasnolud [mieszanie krwi dozwolone (półelfy)]. (w razie jakiś sugestii proszę o poinformowanie mnie do poniedziałku[data rozpoczęcia 1 Rozdziału])

3. Proponuje podzielić sesje na Rozdziały które zaczynać będzie narrator ( GM czyli zapewne ja)a koniec oznaczać będzie zakończenie danego etapu historii (także kończone wpisem narratora).

4. Proszę o to aby postacie biorące udział w RPG miały jakąś głębie i były przemyślane ... w końcu będziecie nimi do końca opowieści lub śmierci .Choć szczerze wątpię aby komuś chciało się uśmiercać swoją postać .

5.Osoby których postacie zostały uśmiercone nie mogą wrócić do opowieści wiec radze przemysleć swoje postacie i niejako zżyć się z nimi .

To tyle jeśli będzie trzeba dopisze następne zasady... wszelkie pytania proszę pisać do mnie na VS albo tutaj pod moim postem... i proszę pod żadnym pozorem nie pisać pytań w tematach oznaczonych jako Rozdział ....aha jeszcze jedna rzecz RPG będzie realizowane według możliwości zainteresowanych osób...wiec będziemy dodawać wpisy gdy będziemy mieć czas... nie będzie żadnego ustawiania się na dzień i godziny...  to tyle pozdrawiam .

Idarion Alunar.

Offline

 

#2 2010-09-16 23:28:04

Idarion1991

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 4
Punktów :   

Re: Zasady RPG

Jeśli chodzi o ogólny zarys świata podam go najpóźniej do soboty wieczorem.

A co do mojego Game Mastering-u to nie będę tyranem i pozostawię wam możliwość rozwiązania sytuacji które wam przedstawię ... no chyba że ktoś zna się na tym lepiej ode mnie i chce zostać Mistrzem Gry

Idarion Alunar

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fallen-sword.pun.pl www.grao998.pun.pl www.cosiedzialowczoraj.pun.pl www.cs-fartownia.pun.pl www.dbp.pun.pl